منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قوانین و مقررات

به نام خدا

قوانین و مقررات ارشد عمرانیا (Arshadomrania.ir)

مفتخریم که به شما مهندسین عزیز پیرامون آزمون های عمران خدمات شایسته ارائه می دهیم.

قوانین مجموعه ارشدعمرانیا به شرح زیر می باشد:

آموزش های ارشدعمرانیا حاصل تلاش بی وقفه ماست و از شما خواهش میکنیم با کپی نکردن آن ما را در نشر و تولید محتوای با کیفیت مهندسی یاری کنید.

ما به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می‌گذاریم. اگر فکر می‌کنید چیزی در وبسایت ما وجود دارد که مالکیت معنوی شما یا حقوق دیگری از شما را نقض می‌کند، لطفا با ما تماس بگیرید.

– مواردی از آپدیت یک محصول که به صورت تغییر یا اصلاح بخش‌های موجود در آموزش است، به صورت رایگان در اختیار تهیه کنندگان قرار میگیرد. در صورت تغییر آیین نامه و آپدیت دوره در داخل صفحه محصول همان دوره اطلاع رسانی می شود.

– مواردی که به صورت تکمیلی یا سرفصل و آپشن جدید به آموزش اضافه می گردد، با پرداخت مابه‌التفاوت هزینه قابل دریافت است.

– نسخه های چاپی، تنها یک بار به همراه بسته برایتان ارسال می گردد و در صورت آپدیت مباحث، می توانید مجددا اقدام به ثبت سفارش کنید.

– محصولاتی که صرفا به صورت چاپی ارائه میشوند (کلیدواژه + لیبل)  شامل دریافت آپدیت رایگان نمی‌باشند.

– استفاده از آزمون های آنلاین که دارای محدودیت زمانی هستند، صرفا تا همان محدودیت شامل آپدیت و استفاده می باشند و پس از اتمام زمان، برای استفاده مجددا باید خریداری شوند.

پاسخنامه تشریحی آزمون های آنلاین بصورت آنلاین قابل دسترسی هستند و پشتیبانی آموزشی بصورت خصوصی برای آزمون های آنلاین ارائه نمی شود.

قوانین بازگشت وجه

آزمون های آنلاین و فایل هایی که به صورت مجازی قابل دانلود هستند، قابلیت استرداد وجه ندارند. صرفا فایل هایی که بصورت فیزیکی (چاپی) ارائه می شوند، قبل از ارسال پستی قابلیت لغو و بازگشت وجه را دارا می باشند.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

چنانچه هرگونه مشکل در خرید یا استفاده محصولات داشتید، می‌توانید به پشتیبانی در تلگرام مجموعه (همه روزه از ساعت 8 تا 17) sup_arshadomrania@ پیام دهید.

نحوه ثبت شکایت

چنانچه پس از ارتباط با پشتیبانی مجموعه مشکل شما رفع نگردید، با کلیک روی نماد اعتماد الکترونیک (پایین صفحه) می توانید هرگونه شکایت از مجموعه را ثبت کنید.

شیوه حمل

اکثر محصولات ارشدعمرانیا به صورت فایل مجازی می باشد و شما پس از پرداخت وجه می توانید به فایل ها از طریق پنل کاربری دسترسی داشته باشید، صرفا محصول کلید واژه + لیبل و آزمون جامع نظارت و اجرای نظام مهندسی به صورت فیزیکی با پست پیشتاز تحویل می گردد.

رعایت حریم شخصی

اطلاعات شخصی شما نظیر شماره همراه و آدرس پستی (درصورت خرید کلیدواژه + لیبل) صرفا برای ارسال محصول و ارتباط با شما پیرامون تحویل محصول می باشد و ارشدعمرانیا هیچگونه استفاده ی دیگری از اطلاعات شما نخواهد کرد.

با آرزوی موفقیت برای کلیه مهندسین عزیز

ارشدعمرانیا